tel.: 12 662 18 00
plen
­

STUDIO URODY

Angel w prasie

Bąbelki na zmarszczki

Starzejemy się, tyjemy i chudniemy, stresujemy a to wszystko odbija się na naszych twarzach i ciałach. Starzeć trzeba się z godnością, ale czy to oznacza, że z naszą urodą mamy nic nie robić? Wolne żarty! Nie mam odwagi ani przekonania do bardzo drastycznych rozwiązań, więc postanowiłam skorzystać z karboksykoterapii, jednej z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry a przy tym metody bardzo mało inwazyjnej.

Miasto kobiet (2014)

pobierz artykuł

Anielska metamorfoza w ANGEL

Dłonie są naszą wizytówką – to takie oczywiste. Co jednak zrobić, gdy ta wizytówka ma szorstki naskórek, łamliwe paznokcie, i poszarpane skórki …

Widzicie ten obłędny kolor na włosach, fantastyczny połysk i niesamowite przejścia kolorystyczne? Przyznacie, że z taką głową nawet zima za oknem nie jest straszna. Ja też w oczekiwaniu na wiosnę zapragnęłam takiej ożywczej odmiany, a że z początkiem lutego krakowski salon Angel (ul. Felicjanek 25) wprowadził nowość – nową edycję farb GOLDWELL Elumen, które przodują w kolorystycznej kreatywności – poszłam czym prędzej je przetestować….

Czytaj więcej

Od czego zależy nasze dobre samopoczucie i pewność siebie? Od wielu czynników, a jednym z nich jest nasz wygląd i to, jak nas postrzegają inni. To szczególnie ważne dla kobiet.

Czytaj więcej

 

Miasto Kobiet (Luty 2014)

CRYO – potrójna moc wyszczuplania

Kriolipoliza, Lipolaser i Kawitacja ultradźwiękowa – każda z tych technik oddzielnie wielokrotnie się sprawdziła w redukcji tkanki tłuszczowej. A jaki dadzą efekt sprzężone w jednym urządzeniu?

pobierz artykuł

Piechotą do lata

Po zimie nasze stopy są zmęczone, skóra przesuszona, pięty popękane. Należy je przygotować do ekspozycji w letnich sandałach, trzeba więc zastosować kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, lecznicze i upiększające. Nie mniejszej uwagi i troski wymagają paznokcie stóp. Ale co zrobić, gdy chcemy, aby wyglądały one perfekcyjnie, a nie mamy czasu na długie przesiadywanie w gabinecie kosmetycznym?

Miasto Kobiet (Wiosna 2013)

pobierz artykuł

Angel zimową porą

Zima sprzyja zabiegom inwazyjnym – na przykład anti-aging i peelingom medycznym. Stanowi też doskonały czas, aby zrobić porządek ze zbędnym owłosieniem, naczynkami, przebarwieniami i trądzikiem. Natomiast jeszcze przed jej nadejściem warto przygotować na mróz i śnieżyce skórę, włosy i paznokcie. Gdzie zrobić to kompleksowo?

Miasto Kobiet (12-2013)

pobierz artykuł

Paznokcie pod lupą

Jeśli oglądając swe stopy zauważyłaś, że któryś z paznokci zmienił kolor lub zmętniał, stał się grubszy i łamliwy, powinnaś je zbadać pod kątem grzybicy. Na to powszechne schorzenie, traktowane często jako nieuleczalne, cierpi co piąty Polak.

Miasto Kobiet (2012)

pobierz artykuł

Co by było, gdyby mnie ubyło?

Czego oczekujemy od zabiegów w salonach kosmetycznych? Szybkich efektów w krótkim czasie. Nic więc dziwnego, że producenci stosowanych tam urządzeń prześcigają się w innowacyjności. Do najnowszych rozwiązań należy MEDRF2050.

Miasto Kobiet (2013)

pobierz artykuł

Co mi tam wiatr!

Zanim nadejdą październikowe wietrzne i zimne dni, zanim trzeba będzie sięgnąć po czapkę, warto pomyśleć o wygładzeniu i wzmocnieniu włosów, by zdrowe przetrwały trudny czas. Liderem w tym zakresie jest Kebelo System®. Nie jest to jednak typowy system prostujący włosy.

Miasto Kobiet (Jesień 2013)

pobierz artykuł

Kolor na głowie, wiosna w sercu

www.miastokobiet.pl (Luty 2013)

Włosy w barwach tęczy

Zdrowe , mocne i błyszczące włosy – marzenie każdej z nas i źródło inspiracji rasowego stylisty. Ale co zrobić, by takie pozostały pomimo kolejnych koloryzacji?

Miasto Kobiet (Luty 2013)

pobierz artykuł

Ciało i dusza – Reaktywacja!

W codziennej gonitwie zapominamy nie tylko o odpoczynku, ale i właściwej regeneracj i ciała. Brakuje nam energii do działania, a nasza skóra staje się coraz bardziej zanieczyszczona…

Miasto Kobiet (Grudzień 2012)

pobierz artykuł

Ręce pełne miodu

Dobroczynne właściwości miodu znane są od starożytności, ale masaż miodem? Ależ oczywiście! Jak każdy dobry masaż, również masaż miodem uwalnia organizm od toksyn, pobudzając krążenie krwi i limfy, ale jako jedyny usuwa nagromadzone w organizmie szkodliwe substancje przez skórę…

Miasto Kobiet (marzec 2012)

pobierz artykuł

Brwi spod nitki

Kiedy kilka lat temu w książce Szkoła piękności w Kabulu: Za zasłoną afgańskiej kobiety przeczytałam o depilowaniu ciała nitką, pomyślałam, że my w Europie mamy nowocześniejsze sposoby na usuwanie zbędnego owłosienia…

Miasto Kobiet (styczeń 2011)

pobierz artykuł

Depilacja nicią delikatniejsza niż myślisz

Depilacja włosków na twarzy kobiety – zarówno brwi, jak i wąsika oraz policzków – jest najtrudniejszą do wykonania – wrażliwa skóra i konieczność bycia bardzo precyzyjnym sprawiają nam zwykle wiele problemów. Kobiety z Indii, Chin i krajów arabskich już dawno temu wymyśliły rozwiązanie tego problemu, stosując do depilacji twarzy nić bawełnianą. Nitkowanie, nazywane również threadingiem, jest już wykonywane także w Polsce.

 

Zima, święta, sylwester, narty… Ale jak ja się pokażę?

To pytanie które nurtuje wiele osób. Jesteśmy zapracowani, zagonieni, walczymy ciągle z brakiem czasu, i to zarówno kobiety jak i mężczyźni…

Trendy – Moda i Styl Życia (Zima 2010)

pobierz artykuł

Dwa w jednym

Idealne na lato stopy i dłonie

Miasto Kobiet (lato 2010)

Propozycje na wiosenne przebudzenie – czyli ciało do przeglądu

W okresie wiosennym jesteśmy narażeni na zmianę pogody, co wpływa negatywnie na nasze samopoczucie, na kondycję skóry, włosów i paznokcie… Jak sobie z tym poradzić radzą pracownicy Studia Urody ANGEL…

Trendy-Moda i Styl Życia (wiosna 2010)

Precz z naczynkami – testujemy zabiegi IPL

Im więcej czasu upływa od chwili mojego urodzenia, tym częściej zadaję sobie pytanie …

Miasto Kobiet (2010)

pobierz artykuł

ANGEL – wszystko co najlepsze w kosmetyce

ANGEL – STUDIO URODY to pomysł stworzenia salonu kosmetycznego dla wymagających klientów…

Zdrowie w Krakowie (grudzień 2008)

Gabinet miesiąca – Relaks w stylowych wnętrzach

Studio urody ANGEL zostało otwarte 5 maja 2008 r. z myślą o osobach, które poszukują miejsca łączącego możliwość relaksu i profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne z wysokim poziomem usług oraz miłą atmosferą…

BEAUTY FORUM POLSKA (styczeń 2010)

pobierz artykuł

Piękna z brzuszkiem

Jest kilka powodów, dla których ciąża to czas, byś poświęciła swojemu ciału szczególną uwagę…

Miasto Kobiet (2009)

pobierz artykuł

Akwaporyny na święta

Miasto Kobiet (2008)

pobierz artykuł

Ciekawe miejsce w Krakowie

TOP KRAKÓW (2008)

pobierz artykuł

Wszystko co najlepsze w kosmetyce

… dzięki specjalistycznym urządzeniom oraz szerokiej wiedzy i doświadczeniu całego zespołu zawsze jesteśmy gotowi doradzić i rozwiązać problemy naszych klientów .. Lady’s Club (2008)

pobierz artykuł

Program do prowadzenia salonu PODBIJA BRANŻĘ BEAUTY

Coraz większa konkurencja w walce o klienta skłania właścicieli gabinetów
kosmetycznych do korzystania z nowych rozwiązań, między innymi
z programów do prowadzenia salonu. Przedstawiciele branży beauty sięgają
po nie coraz chętniej, aby oszczędzać czas, motywować zespół i skutecznie
promować swój salon wśród klientów.

LNE (2014)

pobierz artykuł

Powered by themekiller.com